Microsoft News – vyskakovací okno msn

Používám Edge. Mohu vypnout informační kanál na své výchozí domovské stránce a na nové kartě?  

Ano, i když bychom vám rádi přinášeli zprávy. Vezměte na vědomí, že existuje mnoho způsobů, jak si přizpůsobit svůj zpravodajský kanál tak, abyste viděli obsah, který je pro vás relevantní. Informace o tom, jak přizpůsobit svůj informační kanál, najdete výše. Pošlete nám také zpětnou vazbu o tom, co udělat lépe.

Pokud používáte nejnovější verzi Edge (ke stažení zde), můžete skrýt informační kanál výběrem možnosti Inspirativní nebo Nerušivé pomocí nastavení ozubeného kolečka v pravém rohu výchozí domovské stránky Edge. Pokud přejdete dolů, bude zpravodajský kanál stále k dispozici. Pokud chcete zcela vypnout informační kanál, vyberte režim Vlastní a zvolte nastavení Obsah vypnut.

Pokud používáte starší verzi Edge, můžete použít odkaz Skrýt informační kanál, který se nachází v pravém horním rohu výchozí domovské stránky Edge vedle ozubeného kolečka Nastavení. Tím se dostanete na stránku, kde můžete upravit nastavení informačního kanálu. Pokud chcete informační kanál vypnout, vyberte v nabídce Nastavení zobrazení stránky buď Nejlepší weby, nebo Prázdná stránka. Pokud chcete svůj informační kanál znovu povolit, vyberte možnost Nejlepší weby a můj informační kanál.  

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4534377/microsoft-news-feedback-frequently-asked-questions

Microsoft News – vyskakovací okno msn